czapka zimowa eisbar

Jeżdżąc na nartach lub spacerując w zimowe dni, warto zadbać o swój komfort oraz zdrowie. Każda czapka zimowa ma za cel ogrzanie głowy i nie dopuszczenie, aby ciepło wydostało się z organizmu. Głowa sprawuje ważną funkcję, gdyż przez nią może uciec 70% ciepła, które jest produkowane przez nasz organizm. Osoby, które nie zakładają ciepłej czapki, marzną podczas zimnych dni. Czapki zimowe Eisbar to gwarancja dobrej jakości i wygody. Poznaj, jej zalety!

Najwyższa jakość!

Czapka Eisbar wykonywana jest ręcznie w Austrii, a skład świadczy o najwyższej jakości. Produkt został stworzony z 50% wełny, pochodzących od merynosów nowozelandzkich, która cieszy się dużym uznaniem na całym świecie dzięki swoim właściwościom. Materiał ten nie podrażnia skóry, jest ekologiczny i biodegradowalny oraz nie wywołuje alergii. Dobrze sprawdzają się podczas niskich temperatur, ponieważ ogrzewają głowę i trzymają ten sam poziom ciepła. Dużym plusem jest też fakt, że w tej czapce człowiek się nie poci ani nie czuje swędzenia.

czapka zimowa eisbar

Poznaj więcej plusów!

Firma Eisbar dba o każdego klienta, zapewniając mu wygodę i zdrowie. Dodatkowo czapki te są antystatyczne, niezwykle elastyczne, miękkie oraz nie gniotą się. Ważnym plusem jest też fakt, że bardzo szybko schną. Nawet jak podczas dnia towarzyszy nam deszcz, po chwili czapka będzie sucha. Bez problemu też, zachowują kolory i można je znaleźć w różnych odcieniach! Rozmiar dopasuje się do każdej osoby, ponieważ jest uniwersalny. Jeśli chcesz zadbać o komfort podczas zimnego dnia, to warto zainwestować w czapki Eisbar!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *