Obuwie narciarskie ma szczególne przeznaczenie, dlatego jest ono projektowane z porządnych, wysokogatunkowych materiałów. Na szczególną uwagę zasługują buty Dalbello, gdyż zapewniają one amortyzację na bardzo wysokim poziomie. Ponadto, zapewniają one świetną izolację termiczną oraz funkcjonalność. Jest to obuwie odpowiednie do rekreacyjnych zjazdów po stokach polskich i zagranicznych.

Buty narciarskie z dobrze wyprofilowaną cholewką

Damskie modele mają specjalnie wyprofilowaną, nieco obniżoną cholewkę. Jest to spowodowane tym, że producent wziął pod uwagę anatomiczną budowę nogi kobiety. Analogicznie męskie modele posiadają wyższą cholewkę.

Buty narciarskie Dalbello wyposażone są w zależności od modelu, w trzy bądź cztery funkcjonalne, aluminiowe klamry z mikro oraz makro regulacją. Są one lekkie ale również niezwykle porządnie wykonane. Umożliwiają one idealne dopasowanie buta do nogi.

Obuwie dla narciarzy zaprojektowane z elastycznego tworzywa

Wyżej wymienione buty zapewniają ciepło i wygodę narciarzowi przez wiele długich godzin jazdy. Występują one w atrakcyjnej szacie kolorystycznej i modelowej. Co ważne, występują one również w modelach juniorskich, zatem mogą być noszone na nogach dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z tym zimowym sportem.

Porządne, narciarskie buty są zaprojektowane z elastycznego tworzywa, dzięki czemu dobrze dopasowują się one do stopy oraz łydki. Wyróżnia ja wyprofilowana cholewka, odpowiednio szeroki język, który ułatwia wkładanie oraz zdejmowanie butów Dalbello.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *