rękawice Everlast

Rękawice to podstawowe wyposażenie każdego boksera niezależnie od jego poziomu zaawansowania. Co więcej, rękawic używają również zawodnicy innych sportów walki: MMA, kickboxingu czy muay thai. Marka Everlast jest jedną z najdłużej utrzymujących się na rynku, oferuje asortyment wysokiej jakości, który ułatwia zadawanie ciosów, ale przede wszystkim gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas treningów czy sparingów zarówno amatorom, jak i profesjonalistom.

Rękawice Everlast – oferta dla wymagających

Aby zapewnić zawodnikom wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również wygodę i minimalne ryzyko kontuzji rękawice Everlast wykorzystują nowoczesne technologie, w tym takie jak:

  • technologia THUMBLOCK pozwala na poprawne ustawienie kciuka, minimalizując prawdopodobieństwo ewentualnego urazu,
  • technologia EverFRESH zastosowana w wewnętrznej wyściółce ogranicza rozwój bakterii i neutralizuje przykry zapach,
  • EverSHIELD stabilizuje nadgarstek,
  • wyściółka EverDRI wyprowadza nadmiar wilgoci i ciepła na zewnątrz rękawic.
rękawice Everlast

Rękawice Everlast – oferta dla każdego

Rękawice Everlast sprawdzą się zarówno w przypadku amatorów, jak i profesjonalnych zawodników. Mogą ich używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a także dzieci. Dostępne są w sklepie fightershop.com.pl w różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Niemniej, każdy produkt został przygotowany z dużą starannością, która przekłada się na komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Aby zapewnić sobie jak najlepsze dopasowanie, warto zmierzyć dłoń, a następnie przymierzyć konkretny produkt, aby zmaksymalizować komfort użytkowania rękawicy i uniknąć ewentualnych kontuzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *