Białe szaleństwo to jedna z najwspanialszych przyjemności jaką można sobie zafundować. Słońce, góry i śnieg to niezbędne składniki rozkoszy uprawiania narciarstwa. 

Zabawa nie masz szans się udać, jeżeli nie dobierzemy sprzętu odpowiednio do naszej wagi, wzrostu, umiejętności oraz stylu jazdy, którym chcemy się delektować. Zawsze pamiętajmy o kasku! Narty dają mnóstwo frajdy, która często jest związana z prędkością. Dlatego kask jest elementem niezbędnym na stoku. 

Race

Narty Head modele Race są przeznaczone dla tych osób, które uwielbiają adrenaliną na stoku. W tej grupie modeli znajdziemy narty zarówno dla nowicjuszy jak i dla doświadczonych narciarzy. Jeżeli naszym celem jest szybka, szaleńcza jazda krótkimi skrętami, tutaj znajdziemy coś dla siebie. Lecz nie tylko. Zaawansowani narciarze mogą wybierać pomiędzy modelami slalomowymi lub gigantowymi.

W tej grupie produktów możemy wybierać pomiędzy taliowaniem zapewniającym mały lub duży promień skrętu. Przykładowo, jeżeli mamy zacięcie sportowe, myślimy o zawodach to warto zerknąć na model WORLDCUP REBELS I.SG RD – DH RACE PLATE W, wymagający dużej zwinności i doświadczenia oraz pozwalający na spróbowanie swych sił w supergigancie. Jeżeli natomiast potrzebujemy nart błyskawicznie reagujące na balans ciała przed wykonaniem skrętu można się przyjrzeć choćby modelowi WORLDCUP REBELS I.SL. Oba wymienione modele są przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy, jednak jak zostało powiedziane wyżej, w tej grupie znajdziemy również narty dla początkujących, jak choćby model WORLDCUP REBELS I.SHAPE PRO. Jest on idealny na czas doskonalenia techniki jazdy, po którym można przeskoczyć na któryś z agresywniejszych modeli. 

Narty Head w tej grupie produktów to aż 20 modeli w rozpiętości cenowej od 1500 do 5500 PLN. Jest więc w czym wybierać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *