Jeżeli narty były zaniedbane, w takim przypadku najlepsza będzie ich pełna regeneracja przed rozpoczęciem sezonu. Taką usługę może wykonać również dobry serwis nart w Krakowie. Na czym polega pełna regeneracja sprzętu?

Kompleksowa odnowa nart
Narty wymagają systematycznego serwisu. Tylko wtedy będą mogły zapewnić maksymalny komfort i radość z jazdy po białym puchu. Gdy narty nie były od dawna serwisowane, w takim przypadku warto zanieść je do dobrego serwisu nart w Krakowie, aby tam zostały one poddane pełnej regeneracji.

Pełna regeneracja nart najczęściej obejmuje:
– oczyszczenie ślizgu nart
– uzupełnianie ubytków w ślizgu nart
– ostrzenie krawędzi nart
– szlifowanie ślizgów nart kamieniem
– smarowanie nart

Powyższe czynności pozwalają na odnowienie nawet mocno zniszczonych nart, które posiadały zarysowane, wysuszone ślizgi, a także nieostre krawędzie. Jazda na takich nartach po prostu nie byłaby efektywna. Po dokładnym serwisie znów będą mogły dać pełną przyjemność z szusowania po śniegu.

Pełna regeneracja nart – ile to kosztuje?
Praktycznie każdy serwis nart w Krakowie, a także w innych miastach może zapewnić swoim klientom specjalne pakiety zawierające powyżej zaprezentowane usługi. Najczęściej oferowane są jako duży serwis nart.

Ile trzeba będzie zapłacić za taki kompleksowy serwis narciarski? Ceny najczęściej rozpoczynają się od około 80-100 złotych w zależności od wybranego punktu. Dokładne cenniki można znaleźć na stronach internetowych serwisów, uzyskać osobiście na miejscu lub pod telefonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *