Wybierając się na stok narciarski, warto wcześniej wyposażyć się w odpowiednią odzież i asortyment, który ułatwi i uprzyjemni nam szusowanie. Poniżej podpowiadamy, bez czego nie warto wybierać się na stok.

1. Odporna i ciepła odzież
Ocieplane, chroniące przed wiatrem i deszczem odzienie to podstawa dla każdego, kto uwielbia uprawiać sporty zimowe. Kombinezon lub kurtka i spodnie muszą posiadać idealnie przewiewny materiał oraz dawać poczucie komfortu i wygody. Dobrze dobrany i solidny strój wystarczy na co najmniej kilka sezonów.

2. Buty
Buty narciarskie lub snowboardowe można wypożyczyć w większości wypożyczalni sprzętu narciarskiego, które znajdują się w górskich miejscowościach. Często jednak ich stan i jakość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też, jeżeli systematycznie jeździmy w góry, warto wyposażyć się we własny, dobrze dobrany komplet. butów narciarskich To on zagwarantuje nam, przyjemniejszą i wygodną jazdę.

2. Gogle narciarskie
Gogle czyli inaczej mówiąc specjalne okulary do jazdy na nartach lub na snowboardzie są obowiązkowym elementem, dla każdego fana tych sportów. Idealnie chronią oczy przez pełnym słońcem oraz śniegiem. Dodatkowo, dobrze dobrany model jest całkowicie dla nas niewyczuwalny, a to za sprawą specjalnej gumki, która trzyma gogle na naszej głowie. Narciarze chętnie sięgają po gogle Oakley, których wybór na rynku jest ogromny. Gogle Oakley (https://krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Gogle_Gogle-Oakley-520.html) posiadają bardzo nowoczesny design oraz bez problemu można dopasować je do kasku. Bez problemu ten model mogą nosić dorośli, jak i dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *