Bieszczady - krajobraz

Wiosna to czas, w którym wiele osób zaczyna planować swój letni wypoczynek. Niektórzy planują go spędzić za granicą, inni w Polsce. Jeśli ktoś jest w tej grupie, która urlop chce spędzić w Polsce to miejscem, do którego warto się wybrać z pewnością są Bieszczady.

Wędrówka po Połoninie Wetlińskiej i Caryńskiej

Spacer wśród pięknych łąk może być idealnym sposobem na relaks i odpoczynek. Dlatego będąc w Bieszczadach warto wybrać się na spacer po Połoninach. Mowa tu konkretnie o Połoninie Wetlińskiej oraz Caryńskiej. Są to miejsca szczególne. Jeśli komuś zależy na tym, aby spędzić czas w spokoju i ciszy wśród przyrody to Bieszczadzkie Połoniny będą miejscem idealnym.

Wejść na Tarnicę

Jeśli natomiast komuś zależy na nieco bardziej aktywnym wypoczynku to z pewności dobrym pomysłem będzie wejście na Tarnicę. Tarnica jest to bowiem najwyższy szczyt Bieszczad. To co w szczególności przyciąga wszystkich turystów do tego miejsca to na pewno przepiękne widoki, jakie można podziwiać ze szczytu Tarnicy.

Bukowe Berdo

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad tym co zobaczyć w Bieszczadach to polecić można Bukowe Berdo. Jest to miejsce niezwykle piękne. Wybrać się tam muszą w szczególności osoby, które uwielbiają przebywać na łonie natury i podziwiać jej piękno.

Szczyt Korbani

Wspomniano już o szczycie Tarnicy. Jeśli ktoś będąc w Bieszczadach miałby ochotę na zdobycie kolejnego szczytu to śmiało może wybrać się na szczyt Korbani. Jeśli mielibyśmy wymienić ciekawe miejsca w Bieszczadach to Korbania będzie z pewnością jednym z nich. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Przede wszystkim dla pięknych i niezwykłych widoków, które na pewno zachwycą każdego.

Ustrzyki Dolne

Będąc w Bieszczadach koniecznie trzeba odwiedzić Ustrzyki Dolne. Można powiedzieć, że jest to miejsce wręcz obowiązkowe. Jest to niezwykle urokliwe miejsce. Warto jest się tam udać choćby po to, aby wypić dobrą kawę w tamtejszej kawiarni.

Bieszczady to miejsce niezwykłe. Uwielbiane przez wielu polskich turystów. Jest to miejsce, które z pewnością trzeba odwiedzić choćby raz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *